Hakkımızda

2019 Ocak ayında yayın hayatına başlayan GOBLİN TV  web sitemiz tüm ziyaretçilerimize en üst düzeyde kaliteli yayınlar ve bir çok sitede olmayan imkanlar sunarak size internet üzerinden en kolay yoldan maç izletme hedefindedir..
Çalışma Prensibimiz
Ziyaretçilerimize Dünyada yayını olan Futbol , Basketbol , Buz Hokeyi , Tenis , Voleybol ve Formula 1 gibi tüm spor müsabakaların yayınlarını en az 2 alternatif yayın ile sadece bilgisayardan değil , mobil olarak cep telefonlarınızdan ve tabletlerinizden de sorunsuz ve maç saatiyle en yakın sürede devam eden yayınlar ile aktarmaya çalışmaktadır…
Reklamsız Maç İzle
Sitemiz tamamen kullanıcı odaklı olacak olup ziyaretçi sayımız en yüksek düzeyde olduğu dönemlerde dahi yeteri kadar reklam alınarak hiç bir şekilde kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde yayın hayatımıza devam edeceğiz….
Mobilden Canlı Maç izle
Bilgisayarınızdan , Cep Telefonunuzdan ve Tabletinizden istediğiniz anda istediğiniz spor müsabakasının yayınını reklamlar içinde boğulmadan , acaba yayını var mıdır diye aramadan ( aradığınız maç yayını bizde yok ise o maçın canlı yayını yok demektir lakin forumumuz da ki görevli arkadaşlara isteklerinizi iletmeniz durumunda farkli yayın seçenekleri de anlık eklenmektedir.  ) , donmadan , takılmadan , maç saatine en yakın anda yayınlanan sitemizden canlı olarak sorunsuz bir şekilde izleyebileceksiniz…
Goblin TV ile Online Maç Keyfi
Teknolojik gelişmeler, her alanda modern insanların yaşamlarında önemli kolaylıklar ve yeni nesil imkanlar kazandırıyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece aktif ve yoğun şekilde kullanılan internet teknolojileri ile birlikte günümüzde internette maç yayınları izlenebiliyor. Özellikle de uzun yıllardır Türkiye’ de spor tutkunlarının ücretsiz ve online olarak tüm futbol maçlarından, basketbol ve diğer branş müsabakalarına kadar tüm mücadeleleri izleyebilmesine imkan veren Goblin TV’ hizmeti bulunuyor. Temel olarak internet kullanıcılarının kendi kameralarını kullanarak, diğer internet kullanıcılarına canlı yayın yapabilmelerine yardımcı olan bir platform sistemidir. Bu çerçevede de Türkiye’ de uzun yıllardır canlı olarak internetten maç yayınları konusunda spor tutkunları tarafından tercih ediliyor.
İnternet kullanıcıları kendi cihazlarında izledikleri canlı maçı, web kamerası ya da diğer kamera sistemleri ile anlık olarak Goblin TV platformu aracılığı ile diğer internet kullanıcıları ile yayını paylaşabiliyor. Bu sayede tüm spor ve futbol tutkunları internete erişim sağlayarak bu Goblin TV’ de bulunan yayınlar üzerinden dilediği müsabakanın yayınını ücretsiz olarak internet ortamında izleyebiliyor. Son yıllarda görüntü teknolojisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte bu yayınlar çok daha yüksek görüntü kalitesine sahip oluyor. Ayrıca ses kalitesi de yüksek seviyede olan bu Goblin TV’ nin canlı maç yayınları sayesinde Türkiye Süper Lig’ indeki müsabakalardan, basketbol liglerine ve hatta Avrupa liglerindeki tüm spor müsabakalarına kadar her birini canlı olarak izleyebilmek mümkün oluyor. İnternete erişim sağlanabilen her yerden mobil cihaz kullanıcıları tarafında dahi cihazlarına herhangi bir program ya da uygulama kurmak zorunda kalmadan bu yayınları anlık olarak izleyebiliyor.
Bein, D Smart ve Tivibu gibi ücretli platformlarda yayınlanan tüm ilgi çekici içerikleri günün her saatinde Goblin TV’ zerinde gerçekleştirilen ücretsiz yayınlar aracılığı ile kolay bir şekilde ücret ödemeden izlemek mümkün oluyor. Bu şekilde basit bir çalışma mantığına sahip olan Goblin TV’ deki yayınlar özellikle de futbol tutkunları açısından önemli bir avantaj sağlıyor. Tuttuğu takımının lig, kupa ya da Avrupa maçlarının olduğu saatlerde açılan Goblin TV’ deki yayınları açarak, kolay bir şekilde ücret ödemek zorunda kalmadan canlı olarak izleyebiliyor. Herhangi bir koşulda donma ya da takılma sorunu olmadan HD görüntü kalitesinde ve sorunsuz seste maç yayınları internet ortamından izleyebilme imkanı tüm internet kullanıcılarına sunuluyor. Üstelik üyelik gibi çeşitli uğraştırıcı ya da internet kullanıcısı açısından güvenlik endişesi oluşturabilecek işlemlerin bulunmaması da Goblin TV’ ’ nin canlı maç yayınları konusunda spor tutkunları tarafından yoğun olarak tercih edilmesinde önemli etkenlerden birisidir.
GOBLİN TV İYİ SEYİRLER DİLER…