“Yuhalanmayı özledim”

21. yüzyılın futbolcusu seçildiği Küresel Futbol Ödülleri’nde konuşan Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, stadyumlarda yuhalanmayı özlediğini söyledi.

Dün gerçekleştirilen Küresel Futbol Ödül Töreni’nde Cristiano Ronaldo, 21. yüzyılın en iyi futbolcusu seçildi.

"Yuhalanmayı özledim"  - 2. Foto

Ödül töreninde konuşan Ronaldo, stadyumlarda taraftarları görmek istediğini söylerken, yuhalanmayı özlendiğini açıkladı.

"Yuhalanmayı özledim"  - 3. Foto

“Bana göre, dürüst olmak gerekirse boş stadyumlara oynamak çok sıkıcı. Oyuncular olarak protokollere saygı duyuyoruz. Sağlık her şeyden önemli tabii ki ama bu durumu sevmedim”

"Yuhalanmayı özledim"  - 4. Foto

“Bu işi yapıyorum çünkü futbolu seviyorum. Futbol her zaman tutkum. Ailem, çocukların, arkadaşlarım ve taraftarlar için oynuyorum.”

"Yuhalanmayı özledim"  - 5. Foto

“İnsanların beni yuhalamasını seviyorum. Ben topa dokunduğumda yuhalıyorlar. Bunu seviyorum.”

"Yuhalanmayı özledim"  - 6. Foto

“Umarım 2021’de kuralları değiştirirler ve yeniden stadyumların dolu olduğunu görürürüz”

"Yuhalanmayı özledim"  - 7. Foto

Törenin ardından röportaj veren Portekizli yıldız, oğlu Cristiano Ronaldo Jr. için de açıklamalarda bulundu. Ronaldo, “İleride iyi bir futbolcu olup olamayacağını göreceğiz. Buna kızdığımı bilmesine rağmen bazen kola içiyor, cips yiyor. Bazen ona vücüdunu yenilemesi için soğuk suya girmesini söylüyorum. Bana suyun çok soğuk olduğunu söylüyor. Bunlar normal çünkü henüz sadece 10 yaşında” dedi.

"Yuhalanmayı özledim"  - 8. Foto

35 yaşındaki oyuncu, oğlunun kararlarına saygı duyduğunu belirtirken, “Oğluma futbolcu olması için baskı yapmayacağım ama yardımımı isterse tabii ki yardım edeceğim. Bu uzun ve sıkı bir çalışma gerektiriyor. Oğlumun her şeyden önce futbolcu da olsa doktor da olsa en iyisi olmasını istiyorum”  ifadelerini kullandı.

"Yuhalanmayı özledim"  - 9. Foto

4 çocuğu olan Ronaldo, 7 çocuk istediğini de söyledi.

Bir cevap yazın