Wnba oyuncusu kaybolmuştu… Pondexter bulundu.

Ülkemizde Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları da giymiş olan WNBA’in en başarılı oyuncularından Cappie Pondexter’ın kaybolduğu haberleri, ailesini ve sevenlerini korkutmuştu.

Üç gündür haber alınamayan, cep telefonu ve cüzdanı evde bulunan 37 yaşındaki yıldız isim, polis tarafından kayıp şahıs listesine eklenmişti.

Yapılan aramalar sonunda Pondexter, Los Angeles’ta bulundu. Pondexter’ın menajeri Chuck Walton, TMZ’ye yaptığı açıklamada yıldız ismin bulunduğunu ve destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Walton ayrıca bu günlerde Pondexter’ın mahremiyetine saygı duyması gerektiğinin de altını çizdi.

Pondexter’ın sağlık durumunun da iyi olduğu bilgisi paylaşıldı.

Pondexter’ın zihinsel olarak problem yaşadığı belirtilmişti. Özellikle corono virüsü dolayısıyla oldukça zor günler geçiren yıldız ismin, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda, pandemi sürecini pek de iyi atlatamadığını itiraf etmişti.

Pondexter’ın paylaşımı“Hepimiz hassas bir dönemden geçiyoruz. Çoğumuzun bunu atlatamayacağımızı ya da böyle devam edemeyeceğimizi düşündüğünü biliyorum. Çoğumuz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Sinirliyiz. Hayatımızın hiçbir döneminde baş etmek zorunda kalmadığımız bir sıkıntıyla karşı karşıyayız. Çünkü o evde… Çok zor bir dönem yaşıyorum. Covid 19 nedeniyle birini kaybettim. Aileme yaptığı etkiyi görüyorum. Bu beni deli ediyor. Bilmiyorum. Sadece herkesin gün sonunda iyi olduğunu bilmek istiyorum.”