GOBLİN TV’DEN NBA KOMBİNESİ !

Memphis Grizzliers – Boston Celtics

Güç olarak bu iki takım arasında ciddi bir siklet farkı var ama sakatlıklar Boston Celtics’in başını ağrıtıyor, Kemba Walker sakat onun yanına Tristan Thampson’da eklendi Tatum’un durumu belirsiz ama oynaması sürpriz olmaz dün Indiana karşısında alınan galibiyet onları morallendirdi eğer üst sıraları hedefliyorlar ise böyle maçlarda hata lüksleri yok üstelik Memphis’de takımın en büyük yıldızı Ja Morant sakatken tercihim dar rotasyon ile oynamaya alışmış yoncalardan yana.

Tercih : Boston Celtics Kazanır

Oran : 1.43

Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
Los Angeles Lakers, sezona 4 te 2 yaparak başladı. Geçen senenin şampiyon ekibi, kadrosuna çok iyi takviyeler yaptı. Bu transferlerden de şimdilik iyi verim alacaklarını gördük. San Antonio Spurs ise kadroda ciddi bir değişiklik yapmadı ve geçen seneye benzer bir performans sergiliyorlar fakat bu gece işleri oldukça zor. Los Angeles Lakerstan rahat bir galibiyet bekliyorum.
Tahmin : Maç Sonucu 2 İhtimalli Los Angeles Lakers
Oran : 1.40

Miami Heat – Milwaukee Bucks
Bu iki ekip dün gece de karşı karşıya geldi ve Milwaukee Bucks, baştan sona önde götürdüğü maçı ezerek kazandı diyebiliriz. 97-144 biten maçta 29/50 üçlük isabeti bulan Milwaukee inanılmaz bir maç çıkardı. Miaminin Jimmy Butlerın yokluğunda sıkıntı yaşadığı çok açık. Bu gece de fark açısından dün gece gibi olmasa da sonuç açısından aynı olmasını bekliyorum.
Tahmin : Maç Sonucu 2 İhtimalli Milwaukee Bucks
Oran : 1.40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir