Fenerbahçe’ye Teknik Direktörlük İçin Sürpriz İsim!

Fenerbahçe hem teknik adam hem golcü sorununu gidermek için düğmeye bastı. Sarı lacivertli yönetimin, yeni yılın ilk pazartesi gününe kadar hem merakla beklenen teknik direktör seçimini yapması hem de takımdaki gol sorununu çözecek bir transferi açıklaması bekleniyor.

Fenerbahçe’de 2022’ye yön verecek en kritik hafta başladı.

Sarı-lacivertli yönetimin, yeni yılın ilk pazartesi gününe kadar hem teknik direktör seçimini yapması hem de gol sorununu çözecek bir transferi açıklaması bekleniyor.

Son Malatya maçındaki sert taraftar tepkisi, yönetimin takımı sezon sonuna taşıyacak 6 aylık ‘ağabey’ formülünü iptal etmesine neden olurken, birçok teknik adamla ve golcüyle temaslar yoğunlaştı.

Hürriyet’te yer alan habere göre camiada yoğun olarak 6 aylık İsmail Kartal döneminin ardından önümüzdeki yıldan itibaren Joachim Löw-Kartal birlikteliği konuşulurken, diğer bir aday Slaven Bilic’in Fenerbahçe iddiaları için ‘dedikodu’ demesi bu ihtimali zayıflattı.

Geçen yıl gündeme gelen Nenad Bjelica’nın NK Osijek’le Hırvatistan şampiyonluğunu kovalaması ve tazminat sorunu bu seçeneği de zayıflatıyor.

Kulüpte adı geçen Alex de Souza için henüz net bir adım atılmazken takımı sezon sonuna taşıyacak isimlerin arasına Roberto Carlos’un da eklendiği öğrenildi.

Halen dünya yıldızı olduğu Real Madrid’de futbol elçiliği, kurumsal direktörlük görevlerini yürüten efsane sol bekin Türkiye’yi ligimizi yakından tanıması, 2.5 yıl forma giydiği Fenerbahçe’yi ve taraftarları sevmesi camiada özlenen sıcak havayı yaratabilme ihtimaliyle 6 ay için düşünülen isimler arasına adının bir anda öne çıktığı da öğrenildi.