EDWARDCULLEN’DAN KATLAMA RESİTALİ !

20.11.2020 Osasuna – Huesca Maçı Tahmini

LA LİGA’DA puanlar belli oluyor. Yeni sezonun takımlar arası mücadelesinde rolü ortaya çıkıyor… Yeni sezonla beraber ligde yükselen ve düşüşe geçen takımlar da mevcut.

Osasuna ve Huesca son düzlükteki yığılmada kalmış ve lider takımlar tarafından asimile edilmiş şekilde pozisyon alıyorlar. Bu takımların ilk başlarda zor takımlarla karşılaşması da buna etki etmiş görünüyor.

Huesca stratejik olarak zor takımlarla beraberlik yoluna gitmiş ve tam savunma ile kalesini  korumayı bilmişti ta ki Real Sociedad’a kadar. Ardına Real Madrid ile yine tekrar 4-1 bir yenilgi ile karşılaşan Huesca iki takımdan almış olduğu -6 averaj ve 4-1, 4-1 skorla ligdeki yoluna devam ediyor. Başarılı olmak için büyük takımlardan korkmamak gerekiyor fakat Huesca’nın nasıl bir stratejisi var bunu çözmek aşikar. Son 9 maçtır gol elde edemeyen takımın beraberlik üzerine kurduğu stratejisi çökmüş durumda.

Ligde son sırada demirlemiş olan Huesca ekibi açık oynayacaktır.
Osasuna ekibinin de, Huesca’dan aşağı kalır yanı yok fakat yine mücadele etmişler ve Huesca’dan bu sayede biraz olsun daha iyi bir yola girerek ligde orta hattı korumaya çalışıyorlar.

Bu karşılaşmada da Osasuna ekibi ciddi bir efor sarfedebilir ve bu efor Osasuna ekibinin de aşırı hücuma geçmesiyle beraber karşılıklı gol olabilir görüşündeyim.

Tahminim

MS: Her İki Takım Da Gol Atar

BETNANO ORANI: 1.92
Maç Saati: 23:00

Yazar : EDWARDCULLEN

Bir cevap yazın