“Dingin denize değil, Trabzon’un dalgalı denizine çıktım”

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, basın toplantısında açıklamalarda bulundu Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, “Dingin denize değil Trabzon’un dalgalı denizine çıktım. Başarılı olup olmayacağımı hep beraber göreceğiz.” dedi.

“Trabzonspor tarihinde güzel yerde anılmak istiyorum.” diyen Avcı, “‘Trabzon’a gelirken çok sert bir yere gidiyorsun, çok sert medyası var’ dediler. Ben Karadeniz insanını çok iyi tanıyorum. Ben de bir Karadeniz çocuğuyum. Bunu unutmayın. Trabzon’a gelmeme vesilen sayın başkan Ahmet Ağaoğlu’na beni daima destekleyen ve cesaretlendiren Ertuğrul Doğan’a Mehmet Yiğit Alp’e ve tabii ki yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.” dedi.

Arzulu, duygulu, kazanma alışkanlığı oluşturan bir takım izleteceklerinin altını çizen başarılı teknik adam, “Takım savunmasını doğru yaptığımız takdirde diğer opsiyonlara geçeceğiz. Trabzonspor yarışmak zorundadır. Kazanma alışkanlığını yakaladığımızda daha pragmatik, geçişleri yapan bir takım olacağız. Mevcuttan maksimal nasıl verim alıyorsun, önce bu. Sonucu aldıktan sonra oyunda zaman zaman değişiklikler yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın