Antalyaspor, Beşiktaş maçına çıkıyor

Antalyaspor, Beşiktaş maçına çıkıyor. Corona virüs nedeniyle Beşiktaş maçına çıkıp çıkmayacağı belli olmayan Akdeniz ekibi konuyla ilgili açıklama yaptı ve planlandığı gibi İstanbul’a gidileceği duyuruldu.

Antalyaspor’da oyuncu ve çalışanlara gün içinde yapılan corona virüs testlerde çok sayıda kişinin sonuçlarının pozitif olduğu açıklandı. Akdeniz ekibinin Beşiktaş maçına çıkıp çıkmayacağı belirsizliğe neden olurken; Antalyaspor’dan konuyla ilgili akşam saatlerinde açıklama geldi. 

Antalyaspor, akşamki testler sonrası yaptığı açıklamada, “Fraport TAV Antalyasporumuzun Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşma öncesi dün ve bu sabah yapılan Covid-19 testlerinde bazı tutarsız sonuçlar alınmıştır. Bu nedenle Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yeni bir test yapılmış, bu testlerin sonucuna göre 1 futbolcumuz ve 1 personelimizde Covid-19 bulgusuna rastlanmıştır. Gerekli izolasyon sağlanmış, önlemler alınmıştır” denildi. 

Açıklamanın devamında,  “Takımımız Beşiktaş maçı için planlandıgı şekilde özel bir uçakla İstanbul’a hareket edecektir” ifadeleri kullanıldı. 

Bir cevap yazın