18.11.2020 Bosna Hersek – İtalya Maç Tahmini

Uefa Uluslar Lig’inde Bosna Hersek evinde İtalya ile karşı karşıya gelecek. 22:45’te start alacak maça Grbavica Stadı ev sahipliği yapacak.

UEFA Uluslar Ligi performansıyla sınıfta kalan Bosna Hersek ilk 5 maçtan galibiyet çıkaramadı ve son sıraya demir attı. En alt sıradan kurtulma şansı bulunmayan ev sahibi, son haftayı lider İtalya karşısında geçirecek. Bajević ve ekibi, ilk maçta İtalya karşısına deplasmanda çıkmış ve sürpriz bir beraberlikle rakibinden 1 puan almayı başarmıştı. 1-1’lik beraberlikle sürpriz bir başlangıç yapan ev sahibi, son 4 haftada ise kötü performanslar sergiledi ve galibiyet adına güven vermedi.

UEFA Uluslar Ligi sahnesine lider devam eden İtalya, namağlup performansıyla son maça lider çıkmayı hak etti. 5 maçlık periyottan 2 galibiyet, 3 beraberlikle 9 puan toplamayı başaran Mancini ve ekibi, gurubun en zayıf halkası Bosna Hersek karşısında kazanması halinde liderliği garantileyecek. Ancak konuk ekibin bu maçta hata yapma lüksü yok. 5 maçın sadece 2’sinde kalesini gole kapatmayı başaramayan İtalya, bana göre maçın mutlak favorisi.

Açıkçası Bosna açısından bu grup biraz ağır oldu diyebiliriz. Elbette son yıllardaki form durumları ile Avrupa’nın önde gelen milli takımlarından birisi haline geldiler ama ilk torba ve bu ülkelerin yer aldığı grup onlar için biraz fazla oldu. Yine de iyi maçlar oynadılar ve önemli tecrübeler edindiler. İtalya ise şu anda çok formda ve gerçekten iyi futbol oynuyorlar.Bana göre bu maçtan da rahatlıkla 3 puanı alacaklardır.

Tercihim ” İtalya Kazanır ” şeklinde olacaktır.

MS :İTALYA KAZANIR.

BETNANO ORANI: 1.35
Maç Saati: 22:45

Yazar : ERDALTZLR

Bir cevap yazın