Sırbistan ağlarını da sarsan Ozan Tufan’ın müthiş yükselişi!

A Milli Futbol Takımı’mızın ve Fenerbahçe’nin en iyi futbolcuları arasında yer alan Ozan Tufan, sezon başında sarı lacivertlilerden gönderilmesi bekleniyordu. Ancak yıldız orta saha oyuncusunun dönüşü muhteşem oldu. Oynamadığı dönemde kulüp televizyonu muhabirini tersleyen milli futbolcu, gösterdiği performansla değişilmez olmayı başardı.

Fenerbahçe‘de orta saha zenginleşip, bekler, kanatlar güçlenince herkes Ozan Tufan‘ı en zayıf halka olarak gördü, hatta “Bu kadroda yer bulamaz” yorumları yapıldı. Ancak işler bir anda terse döndü. Ozan, adı takaslarla anılıp Rizespor‘la oynanan sezonun ilk maçında da yedek soyununca çok üzülmüştü.

GÖZLERİ DOLU HALDE TERSLEMİŞTİ

Alışılmış eğlenceli bir sözünü duymak için maç sonrası mikrofon uzatan FB TV‘yi gözleri dolu halde terslemişti.

Takımdaki en iyi arkadaşı Caner Erkin, ağabeyi Emre Belözoğlu, Başkan Ali Koç ve en önemlisi de nişanlısı Rojin Haspolat‘ın verdiği destekle içindeki gücü ortaya çıkartan, daha çok çalışan ve formayı kapan Ozan Tufan herkese “Ozan Tufan varsa Ozan Tufan oynar” mesajını verdi.

A Milli Takım’ın AlmanyaRusya ve Sırbistan maçlarında da ilk 11’de sahaya çıkan ve Almanya’nın ardından son olarak Sırbistan ağlarını da sarsan Ozan Tufan, iyi formunun karşılığını alırken sosyal medyada da taraftarların büyük övgüleriyle karşılaştı.

Bir cevap yazın