Erol Bulut’tan Trabzonspor Uyarısı

Erol Bulut, Trabzonspor maçı öncesinde öğrencilerine uyarıda bulundu: Rakibimiz bu karşılaşmaya ayağa kalkma maçı olarak bakıyor. Bu nedenle çok dikkatli olmalı ve disiplinden kopmamalıyız!

Fenerbahçe, pazar günkü karşılaşmanın hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz milli maç arasından sonra hedefini, “Kasım ayındaki Milli araya kadar 4’te 4 yapmak” olarak belirleyen Erol Bulut, takımını mental güce hazırlamak için toplantı üstüne toplantı yapıyor. Karagümrük’ten sonra Göztepe’yi de devirerek galibiyet serisi yakalayan Bulut’un en büyük endişesi, öğrencilerinin rehavete kapılması. Trabzonspor’un son dönemdeki düşüşü bu endişeyi daha da artırıyor. 45 yaşındaki teknik adam, takımla dün yaptığı toplantıda bu yönde uyarılarda bulundu.

‘Sahada tahriklere kapılmayın’

Erol Bulut, “Rakibimizin durumu, son maçında Başakşehir’e 2-0 kaybetmesi kimseyi yanıltmasın. Trabzonspor, pazar günkü karşılaşmaya ayağa kalkma maçı olarak bakıyor. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız ve oyunun hiçbir anında disiplinden kopmamalıyız. Kısacası rakibi kesinlikle hafife almamalıyız” ifadelerini kullandı.

Bulut, saha içinde zaman zaman yüksek tansiyon olabileceğini belirterek, “Hiçbir şekilde tahriklere kapılmayın, sakin kalın, kartlardan sakının. Bir anlık sinirle yapacağınız hata pahalıya mal olabilir” uyarısında bulundu.

Bu karşılaşmanın hararetli olabileceğini öngörmek çok da zor değil.

Bir cevap yazın