EDWARDCULLEN’DAN 3 ORANLIK 3.DİP DALGASI!

30.11.2020 Real Betis – Eibar Maçı Tahmini

La Liga‘nın son hattında seyreden iki takım, Real Betis ve Eibar karşı karşıya geliyor.

Real Betis ve Eibar ikilisi ligin orta hattı ile son hattı arasında kalan iki takım. Real Betis evinde çıktığı karşılaşmalarda, deplasmana oranla daha başarılı durumda.
Eibar’da ise durum tam tersine, evinde oynadığı maçlarda stabil beraberlik üzerine izleyen ekip deplasmanda daha başarılı.


Ligde birbirine yakın olan bu iki takımın benzer performanslar izlemesini bekliyorum. Her ne kadar Real Betis favori olsa da bu karşılaşmaya taraf bahsi almak çok sıkıntılı gibi duruyor.

Bu karşılaşmanın geçmiş referanslarına baktığımız zaman da karşılıklı gollerin olduğunu görebiliyoruz.

Tahmin 1: Her iki takım da gol atar
30.11.2020 Sivasspor – Göztepe Maçı Tahmini

Sivasspor’un Avrupa Liginde göstermiş olduğu performans karşısında, haftalar önce Villarreal’e karşı 5-3’lük mağlubiyeti Sivasspor’u sarsmıştı. Ligde de gidişatı morallerin düşük olmasıyla kötü seyreden takım, Avrupa sahnesinin son karşılaşmasında Qarabag’a karşı ikinci galibiyetiyle moral buldu. Bu sayede Sivasspor ekibinin zihni açık şekilde lige odaklanacağını umuyorum.

Göztepe ekibiyse beraberlik ve savunma üzerine kurulu stratejisini değiştirmiş ve son 2 hafta hücuma yönelik oyun sergilemiş durumda.
Birbirine yakın olan bu iki takımın birisi Avrupa sahnesinde yer alıyor, diğeriyse ligde 2 üst sıralamasıyla onu takip eden Göztepe ekibi.
Son 2 hafta gösterdiği performans, Göztepe’nin lige çok istekli olduğunu ve güzel bir stratejiye döndüklerini gösteriyor.
Bu karşılaşmada da Avrupa’da moral bulan Sivas ekibi ve Ligde güzel bir seyir izleyen Göztepe ekibi karşılıklı goller yaratacaktır.Tahmin 2: Her iki takım da gol atar

Tahminim

KOMBİNE

1. Real Betis – Eibar / MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR
2.Sivasspor – Göztepe / MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR

BETNANO ORANI: 2.98

Yazar : EDWARDCULLEN

Bir cevap yazın