Edward Cullen’dan 10.Dip Dalgası

10.12.2020 Napoli – Real Sociedad Maçı Tahmini

UEFA Avrupa liginin F grubu karşılaşmasında İtalya’da sahne alacak bu karşılaşmada, Napoli ve R.Sociedad karşı karşıya geliyor.

Bildiğimiz üzere grupların tamamlanması ve gruplardan çıkışlar için son dem maçlarına geldik. Bu grupların son mücadelesinde kritik öneme sahip olan son karşılaşmalar asıl gerçek strese sahip maçlar durumunda.

Geçtiğimiz ay gruptaki ilk mücadelede İspanya’da gerçekleştirilen karşılaşmada Napoli ekibi galibiyetle (0-1) deplasmandan ayrılmıştı.

Son genel performans durumuna baktığımızda R.Sociedad ekibi adeta tutulma yaşıyor gibi son 4 karşılaşması da beraberlik üzerine devam eden ekip La Liga’da buna rağmen 2.sırada yer alıyor.


Stratejik olarak da yine güzel bir yolda ilerlediğini gösteren takım’ın Uefa’da boşlayacağını düşünmüyorum. La Liga’da 1.sıradayken beraberlikler yüzünden zirveyi Atl. Madrid ekibine kaptıran ekip, bayrağı ligde teslim almasını da bilecektir.

UEFA karşılaşmasında ise, Napoli ekibi beraberlik durumunda bile üst tura geçecek. R.Sociedad’ın ise üst tur bileti bu karşılaşmada yatıyor.


Bu sayede çokça pozisyon olacağını ve özellikle R.Sociedad golü gelirse ardına Napoli’nin boş durmayacağı aşikar.

Tahminim

MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR

BETNANO ORANI: 1.72
Maç Saati: 20:55

Yazar : EDWARDCULLEN

Bir cevap yazın