23.10.2020 Aston Villa – Leeds United Maç Tahmini

İngiltere Premier Ligi 6.haftasına devam ederken ligin iddialı iki takımı karşı karşıya geliyor.

Aston Villa lige öyle iddialı başladı ki, ilk ay puanı tablosunda Everton ile kapışıyorlar. Aston Villa ekibinin çıktığı son karşılaşmalara baktığımızda takımda büyük bir iştah ve güç olduğunu kolaylıkla görebiliriz. Son 10 karşılaşmasında 8 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyeti bulunan takım ligde kendisine çok güveniyor.
Bu sene sıkça adını duyacağımız ve zirvede kendisine yer eden Aston Villa takımı başka başarılara da imza atabilir. Çünkü kulübün etkileşimi olarak ve Premier ligdeki tutumu olarak her anlamda; gerek T.Adam uyumu gerekse takımın işleyişi bu sene biz varız diye özellikle ortaya çıkıyorlar.

Geçtiğimiz ay M.United ekibini deviren Aston Villa ekibi oldukça ateşli. Leeds United ise ligde istekli olmasına rağmen belirsizlikler yaşayan uyumsuz bir takım görüntüsü veriyor. Ligin orta direk hattına tutunan ekibin strateji değiştirmesi gerekiyor, uyumsuzluk olduğu dengesiz maçlarından da ortaya çıkarılabilir.

Öne çıkan son maçları değerlendirdiğimiz zaman; Leeds ekibi, Wolver ekibine kendi evinde 1-0 mağlup olmuş. Aston Villa ekibi de Liverpool ekibini 7-2 devirmiş. Bu tabloya bakarak bile karar vermek zor değil. Bu karşılaşmada Aston Villa ekibinin Leeds’i kendi sahasında devireceğini düşünüyorum.

Tahminim

MS: W1 – Aston Villa

BETNANO ORANI: 2.24
Maç Saati: 22:00

Yazar : EDWARDCULLEN

Bir cevap yazın