22.11.2020 Aarhus – Midtjlland Maç Tahmini

Danimarka Süper liginde şampiyonluğun büyük iki adayının mücadelesinde çok keyifli ve çok güzel bir maç bizi bekliyor. Danimarka liginde bazen maçların keyif seviyesi biraz düşük oluyor ancak bu maçta öyle olmayacağını düşünüyorum. Midtjlland geçen seneki formunda değil ancak ismi yeterli bence. Tabi ki bu sene şampiyonlar liginde de mücadele etmesi de performanslarını etkiliyor gerçi bir sonraki maçta da yenilirse gruptan çıkma şansları kalmayacak ve bence ondan sonra lige daha da asılacaklar. Son maçlarında baya istikrarsız bir grafik sergiliyorlar.

Aarhus ise bu seneye gerçekten çok iyi başladı ve bu başarılarını en az bir avrupa kupasına hak kazanama ile taçlandıracaklarını düşünüyorum. Kendi aralarında oynadıkları son 3 maçta Aarhus’un üstünlüğü bulunuyor ve bunu devam ettirmek isteyecekler ve baskılı bir futbol ile erkenden gol bulmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Bu durum onlar için çok önemli bu tümsekten de sıkıntı çıkmadan geçerlerse bence yolları çok açık.

Bu maçta karşılıklı keyifli ve hücum futbolu olacağını düşündüğümden dolayı karşılıklı gol seçeneği en doğru tercih olacaktır.

MS : İKİ TAKIMDA GOL ATAR

BETNANO ORANI: 1.58
Maç Saati: 18:00

Yazar : HKN3028

Bir cevap yazın