16.11.2021 / EDWARD CULLEN’DAN SOLO RESİTALİ

16.11.2021 Karadağ – Türkiye Tahmini

Dünya Kupası elemeleri Grup aşamalarında G grubundan millilerimiz Türkiye ve Karadağ ekibi karşı karşıya geliyor..
Milli ekibimizin son çıktığı Cebelitarık karşılaşmasında çok güzel bir performans sergilediğini ve gruptan çıkmak için çok güzel referanslar elde ettiğini açıkça görebiliriz…
6-0’lık Cebelitarık galibiyeti öncesi Letonya ekibini 2-1 deviren millilerimiz bu maça da istekli ve azimli çıkacaktır..
Bir önceki karşılaşmada 2-2 berabere kalan Türkiye ve Karadağ ekibi bu karşılaşmada nasıl bir yol izleyecek belirsiz fakat değerlemelere baktığımızda Milli ekibimizin güzel bir izlenim verdiğini görüyoruz..
Galibiyet zinciri ve stratejik açıdan baktığımızda Stefan Kuntz’un takıma ciddi getiriler sağladığını ve güzel bir planlama yaptığını şimdiden dile getirmek yerinde olur..
Takıma adeta nefes olmaya başlayan Stefan Kuntz’un bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu..
Acaba Teknik direktör takımın iplerini eline aldı ve güzel bir yönetim mi sağlıyor, yoksa bu bir şans mı hep birlikte bu karşılaşma bize bunu gösterecek..
Bu karşılaşmada istekli bir milli takım ve karşısında gole yatkın bir Karadağ görüyoruz.. Millilerimizin bu karşılaşmayı alacağını düşünüyorum fakat mantıklı seçenek de 2 üst üzerine olacaktır…

Tahminim

MS: Toplam Goller Üst (2)

BETNANO ORANI: 1.45
Maç Saati: 22:45

Yazar : EDWARDCULLEN🗡️