14.11.2020 Ankara 2. Altılı Ganyan Tahminleri

KOŞU 4 : Efelerin Efesi son yarışında kazanmam için mesafe lazım diye bağıran isim net favorimdir. Rakip arayanlar Mandalorian – Nitrox ve Skyline ‘ ı sırasıyla değerlendirebilir.

KOŞU 5 ( SÜRAT KOŞUSU GRUP 1 ) : Hawking son yarışında takılan kapalı gözlük ile adeta değişime uğradı öndeki süratlı koşudan faydalanacaktır. Rakipleri sırasıyla Expectancy yükselen formuyla bu yarışıda almak isteyecektir. Beklenen geçen senenin galibi bu sene de süpriz yapmak isteyecektir.

KOŞU 6 : Üçgüzel – Delioğlan – Gökçemelek – Kral Bakırca tayları ile bu ayağı geçeriz.

KOŞU 7 ( HATAY KOŞUSU GRUP 1 ) : Her geçen gün üstüne koyarak gelişim gösteren Taşantay süpriz bir isim olmasına rağmen benim favorim. Rakip olarak gördüğüm taylar ise Bosna Hersek – Övünç ve Hızlı Ahmet olacaktır.

KOŞU 8 ( CUMHURBAŞKANLIĞI KOŞUSU GRUP 1 ) : Fazla söze gerek yok son yarışında ki gibi bir talihsizlik yaşamadığı sürece bu rakiplerini defalarca ezen LONG RUNNER bu gruptan yine 1. çıkmayı başaran tay olacaktır. Olası bir aksilik durumda ise Rakipleri Mister Görkem ve Uğurbey olacaktır.

KOŞU 9 ( CUMHURİYET KOŞUSU GRUP 1 ) : 18 tayın start alacağı bu koşu günün en zor koşusu olacak. Fakat TAYKUT hala benim gözümde şampiyon unutanlara kendini hatırlatmak isteyecektir. Çok sevdiği Ankara çim pistine de hiç yabancılık çekmeyecektir. 200 metre sprinti çok etkili olan Ulubaş düzgün yer tuttuğu takdirde ilk rakip olacaktır. Daha sonra sırasıyla Sürgüntay – Kara Mustafa – Batman Aslanı değerlendirilebilir.

Bir cevap yazın