12.11.2020 Ankara 1.6 ‘lı Ganyan Tahminleri

KOŞU 1 : Altılı ganyan’ın start alacağı koşuda SUNTİME jokeyi Hışman Çizik ile ilk şans verdiğim isimdi. Fakat Hışman Çizik’in kardeşinin vefatından dolayı yarın koşularda olmayacağını düşünüyorum. Jokey handikapının atı etkileyeceğini düşündüğüm için yanına sırasıyla YİĞENİM ÇAĞAN – DİRECT WİN ve son olarak REİNA DE DİAMANTES yazılabilir.

KOŞU 2 : KALAGAY Kaizbert savasında hayatının ilk yarışında ön tarafta konumlanarak 1.04 gibi çok iyi derece ile kazanan isim iki yönlü bir isimdir.Bu yarısta ben kulvar avantajı ile ön tarafa müslümün hamle yaparak yarısı çalacağını düşünüyorum banko adayımdır.

KOŞU 3 : WINDBLAST Sonunda son yarısında sansızlığı kırıp kazandı gecen sene ankara kosusu 3.sınraki bence en iyi yarısını yapıp kazandı 4 atlı yarısta son yarısındaki gibi ön tarafa konumlanarak son viraja nefesli cıkarak arka gruba direnmesini bekliyorum. WİNDBLAST ‘ın dışına çıkarsa zor bir yarış 4 atlı koşuda hepsi yazılabilir.

KOŞU 4 : KINGSMAN Eğer ki gecen yarısındaki gibi starta kalma sıkıntısı yaşamaz ise şansızlıgı kırıp değişen pilotu ile bu yarısı kazanmaya oldukça yakın görüyorum eğer ki start sorunu yaşarsa önce son yarısı gayet iyi olan CHARLATAN sonrasında POWERMAN ve son olarak SPEEDFORCE

KOŞU 5 : WILDROSE FASTFANTASTIC Trıplehudge,Yarısbeyi hatta sönmezbey ön tarafta tempo yapmak isteyecekleri yarışta geriden kuvvetli gelecek bu iki isim birbirinden ayıramadım bir tık önde görüyorum sonrasında BLOODDIAMOND BAYBAYHEPİNİZ ve RUDIKO yazalım risk almak istemeyen kapatabilir.

KOŞU 6 : DİZDARIM PRATİKNEVZAT SUBARTAY start sorunu olduğu için kalma ihtimali olursa kuskusuz yarış nevzata yarar favorim sonrasında kilo avantajlı DİZDARIM daha sonra kilo düşen BABADAGINOĞLU ERMEYDANI formda ekürüler BEYAZADAM ASİLRÜZGAR son olarak DARYÜZ.

2-3-4-5 // 2 // 1-2-3-4 // 1-2-3-4 // 1-2-4-5-7-8 // 1-3-10-7-2-9-8

Bir cevap yazın